Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: Mostostal Warszawa S.A. Numer referencyjny: 321404 Data publikacji: 28 kwietnia 2023 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

  • Sporządzanie analizy ryzyka dla przygotowywanych ofert oraz realizowanych projektów w zakresie BHP;
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP i ochrony środowiska;
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego;
  • Współudział w opracowywaniu i wprowadzaniu procedur, instrukcji związanych z ochroną środowiska i bezpieczeństwa pracy, wdrażanie i egzekwowanie wymagań korporacyjnych w tym zakresie;
  • Prowadzenie kontroli warunków pracy na realizowanych przez MW budowach, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP;
  • Udział w audytach wewnętrznych Systemu Zarządzania BHP;
  • Wsparcie i prowadzenie postępowań powypadkowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w dziedzinie BHP;
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie prowadzącej działalność jako Generalny Wykonawca w branży budowlanej;
  • Doświadczenie w analizie i określaniu ryzyka BHP dla przygotowywanych ofert  oraz prowadzonych projektów;
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP;
  • Mile widziane doświadczenie jako audytor wewnętrzny wg, PN-EN ISO 14001 lub PN-N-18001/OHSAS 18001 lub aktualna ISO 45001:2018;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS 2022;
  • Przyjazny i profesjonalny proces onboardingu;
  • Pracę w zróżnicowanym zespole (pod względem doświadczenia, wieku i płci), w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, w którym razem BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ;
  • Atmosferę budującą zaangażowanie – konkursy dla pracowników i inicjatywy wewnętrzne;
  • Stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy;
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją – wielu naszych kierowników budów i kontraktów pochodzi z awansów wewnętrznych;
  • Transparentny system premiowy;
  • Pracę w organizacji dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem, połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy szeroko zaangażowani we wdrażanie BIM i technologii cyfrowych).

Mostostal Warszawa S.A.

Nasza historia zaczęła się w 1945r. od odbudowy mostów po II wojnie światowej. W Warszawie, gdzie mamy główną siedzibę, niemal wszystkie mosty zostały zbudowane lub przebudowywane właśnie przez nas. Jako generalny wykonawca realizujemy projekty na terenie całej Polski we wszystkich kluczowych obszarach budownictwa: OGÓLNEGO, PRZEMYSŁOWEGO, ENERGETYCZNEGO, INFRASTRUKTURALNEGO ORAZ OCHRONY ŚRODOWISKA.

Nasz zespół tworzy obecnie ponad 800 pracowników Mostostalu Warszawa S.A., i niemal 1500 w całej grupie kapitałowej. W 2022r. uzyskaliśmy tytuł POLAND'S BEST EMPLOYERS.

Jesteśmy firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1993 roku.

Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest ACCIONA – międzynarodowa organizacja zatrudniająca ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.