Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Inspektor w Dziale Umów

Pracodawca: MPWiK m.st. Warszawie S.A. Numer referencyjny: Nr ref. 164/17 Data publikacji: 23 listopada 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Zarządzanie wodą w mieście

Opis stanowiska

Główny zakres obowiązków:
  • terminowe zawieranie umów na dostawę wody i/lub odprowadzanie ścieków z odbiorcami indywidualnymi i instytucjonalnymi oraz pozyskiwanie wszelkich niezbędnych informacji z innych jednostek/komórek Spółki
  • terminowe załatwianie korespondencji prowadzonej w związku z zawieraniem umów
  • wstępne umawianie warunków umów na dostawę wody i/lub odprowadzanie ścieków z odbiorcami indywidualnymi i instytucjonalnymi
  • obsługa klientów w zakresie spraw precyzyjnie opisanych procedurami lub spraw rutynowych oraz udzielanie informacji telefonicznej pracownikom, odbiorcom i kontrahentom
  • ustalanie nowych odbiorców i ich adresów poprzez relacje z terenu, a także ustalanie numerów ksiąg wieczystych za pośrednictwem dostępnej strony internetowej i adresu odbiorców poprzez MSW. Ewidencjonowanie zmian w informatycznym zbiorze odbiorców usług i w elektronicznej kartotece umów
  • gromadzenie dokumentów niezbędnych do przygotowania wniosków dotyczących odcięć dostawy wody i zamknięć przyłączy kanalizacyjnych w przypadkach odmowy zawarcia umów przez odbiorców
  • przygotowanie informacji i materiałów oraz prowadzenie rejestrów służących do celów sprawozdawczych. Rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej z Wydziału
  • terminowe ewidencjonowanie w systemie informatycznym punktów sieci i płatników, którzy złożyli podpisany protokół o warunkach bezumownego korzystania z usług wodociągowych i/lub kanalizacyjnych

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia zawodowego o zbliżonym zakresie zadań i obowiązków
  • umiejętności i doświadczenia w redagowania pism o charakterze urzędowym
  • umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
  • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych

Inne informacje

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji wewnętrznej, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

MPWiK m.st. Warszawie S.A.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Spółka Akcyjna gwarantuje wypełnienie statutowego obowiązku, jakim jest zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków. MPWiK w m.st. Warszawie S.A. eksploatuje własną sieć wodociągową z przyłączami o długości ok. 3500 km oraz kanalizacyjną o długości ok. 3300 km. Wodociągi Układu Centralnego dostarczają do sieci miejskiej ponad 300 tys. m3 na dobę.

Przedsiębiorstwo realizuje szereg zadań inwestycyjnych w zakresie poprawy gospodarki wodno-ściekowej miasta. Przygotowaniem inwestycji współfinansowanych z funduszy europejskich zajmuje się specjalnie do tego celu powołana Jednostka Realizująca Projekt.