Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Laborant

Pracodawca: MPWiK m.st. Warszawie S.A. Numer referencyjny: Laborant 27/18 Data publikacji: 13 lutego 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Analizy, badania laboratoryjne
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia

Opis stanowiska

Główny zakres obowiązków:
  • pobieranie próbek wody, ścieków, osadów, odpadów do badań
  • wykonywanie badań fizykochemicznych, zgodnie z nadanymi upoważnieniami
  • udział w przygotowywaniach nowych metod badawczych, doskonalenie technik laboratoryjnych, prowadzenie procesu walidacji oraz kontroli jakości wyników badań
  • odpowiedzialność za przydzielone metody badawcze zgodnie z nadanymi upoważnieniami
  • prowadzenie i udział w szkoleniach wewnętrznych
  • udział w przygotowywaniu planów i zapotrzebowania zakupów materiałów, środków trwałych i usług
  • przenoszenie i podnoszenie ciężarów zgodnie z obowiązującymi przepisami z tego obszaru
  • udział w utrzymywaniu oraz ciągłym doskonaleniu skuteczności systemu zarządzania zgodnego z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005 i ZSZ
  • prowadzenie pojazdu kat. B w ramach obowiązków służbowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego (preferowane w zakresie chemicznym), mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie chemicznym lub pokrewnym
  • mile widziana umiejętność oceny osadu czynnego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w laboratorium akredytowanym
  • znajomości analityki chemicznej
  • znajomości obsługi sprzętu laboratoryjnego, w tym automatycznych urządzeń do pobierania próbek
  • znajomości normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005
  • bardzo dobrej obsługi komputera, w tym znajomości pakietu Ms Office
  • prawa jazdy kat. B
  • dokładności, samodzielności i odpowiedzialności
  • umiejętności efektywnej organizacji czasu pracy
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
  • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 28.02.2018 r. na adres e-mail praca@mpwik.com.pl wpisując w temacie wiadomości "Laborant 27/18".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r.  poz. 922).

Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

MPWiK m.st. Warszawie S.A.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Spółka Akcyjna gwarantuje wypełnienie statutowego obowiązku, jakim jest zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków. MPWiK w m.st. Warszawie S.A. eksploatuje własną sieć wodociągową z przyłączami o długości ok. 3500 km oraz kanalizacyjną o długości ok. 3300 km. Wodociągi Układu Centralnego dostarczają do sieci miejskiej ponad 300 tys. m3 na dobę.

Przedsiębiorstwo realizuje szereg zadań inwestycyjnych w zakresie poprawy gospodarki wodno-ściekowej miasta. Przygotowaniem inwestycji współfinansowanych z funduszy europejskich zajmuje się specjalnie do tego celu powołana Jednostka Realizująca Projekt.