Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista w Oddziale Remontów i Usuwania Awarii

Pracodawca: MPWiK m.st. Warszawie S.A. Numer referencyjny: Nr ref. 1/19 Data publikacji: 06 lutego 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami, Zarządzanie wodą w mieście

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko: Specjalista w Oddziale Remontów i Usuwania Awarii (Pion Wody/ Zakład Sieci Wodociągowej/ Oddział Remontów i Usuwania Awarii)

Główny zakres obowiązków:
  • Przygotowanie krakingu wykonywanego systemem gospodarczym, typowanie odcinków, przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz map z naniesionymi wykopami, zakładanie zgłoszeń do krakingu w programie MB GIS Utility,
  • Przygotowanie pism dla Oddziału Remontów i Usuwania Awarii,
  • Uzgadnianie spraw związanych z krakingiem w urzędach dzielnicowych i ZDM – wnioski remontowe, zajęcia terenu, projekty organizacji ruchu,
  • Przygotowanie dokumentacji do odtworzenia nawierzchni dla firm zewnętrznych i nadzór nad realizacją umowy, tj. obmiary zakresów odtworzenia w terenie, po uzyskaniu danych z terenu tworzenie graficznie i w arkuszu kalkulacyjnym pakietów odtworzenia nawierzchni asfaltowych po usuniętych awariach wodociągowych oraz wymienionych przewodach wodociągowych metodą krakingu statycznego. Wprowadzanie do systemu MB GIS Utility danych z gotowego pakietu odtworzenia nawierzchni asfaltowych,
  • Zgłaszanie i przekazywanie terenów właściwym organom miasta po wykonanym krakingu,
  • Kontrola funkcjonalna nad przyjmowaniem, realizacją i rozliczeniem umów na usługi wykonywane przez firmy zewnętrzne,
  • Sprawdzanie powykonawczej dokumentacji technicznej i archiwizacja jej w systemie informatycznym,
  • Opracowywanie zapotrzebowań dotyczących planów materiałów, środków trwałych i usług,
  • Opracowywanie sprawozdań, raportów i innych danych dotyczących pracy Oddziału,
  • Współudział w realizacji zadań dotyczących procesów przetargowych.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Znajomości obsługi programu Excel na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomości obsługi programu ARC Map,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego sieci wodno-kanalizacyjnej,
  • Znajomości prawa budowlanego,
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego.

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji,
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele,
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie,
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie,
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą),
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska).

Inne informacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych do Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na adres e-mail: praca@mpwik.com.pl, wpisując w temacie wiadomości „Specjalista 1/19”.

Uprzejmie prosimy o podanie w CV informacji na temat dyspozycyjności (od kiedy może Pani/Pan podjąć pracę) i oczekiwań finansowych.

W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających zatrudnienie i wykształcenie.

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzul:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna moich danych osobowych podanych przeze mnie w niniejszych dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

MPWiK m.st. Warszawie S.A.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Spółka Akcyjna gwarantuje wypełnienie statutowego obowiązku, jakim jest zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków. MPWiK w m.st. Warszawie S.A. eksploatuje własną sieć wodociągową z przyłączami o długości ok. 3500 km oraz kanalizacyjną o długości ok. 3300 km. Wodociągi Układu Centralnego dostarczają do sieci miejskiej ponad 300 tys. m3 na dobę.

Przedsiębiorstwo realizuje szereg zadań inwestycyjnych w zakresie poprawy gospodarki wodno-ściekowej miasta. Przygotowaniem inwestycji współfinansowanych z funduszy europejskich zajmuje się specjalnie do tego celu powołana Jednostka Realizująca Projekt.