Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. gospodarowania odpadami

Pracodawca: MPWiK S.A. Numer referencyjny: 42249 Data publikacji: 08 października 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • gospodarowanie odpadami komunalnymi i nieprodukcyjnymi,
  • lokalizowanie, monitorowanie i likwidację dzikich wysypisk śmieci,
  • dbanie o zgodność z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska oraz innymi aktami prawnymi, regulującymi powyższe kwestie,
  • nadzorowanie zbierania, transportu oraz właściwego przetwarzania odpadów przez firmy zewnętrzne
  • współpraca z odpowiednimi instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, na kierunku ochrona środowiska lub inżynieria środowiska,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z gospodarowaniem odpadami,
  • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych dotyczących gospodarowania odpadami,
  • sumienność i uczciwość w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office, w tym Excell),
  • otwartość na nowe technologie informatyczne.

Oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • stabilne i uczciwe warunki pracy,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych – paczki dla Twoich pociech, dopłaty do wypoczynku,
  • ciepłe dofinansowywane posiłki.

MPWiK S.A.

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.
Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?
Lubisz poznawać nowych ludzi?