Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inspektor ds. BHP

Pracodawca: Multiserwis sp. z o.o. Numer referencyjny: 101171 Data publikacji: 02 stycznia 2023 Lokalizacja: Francja - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Wykonywanie obowiązków służb BHP na budowach realizowanych przez Multiserwis
  • Prowadzenie dokumentacji BHP na projektach
  • Współpraca ze służbami BHP na budowach
  • Aktywne promowanie kultury BHP poprzez realizację szkoleń i działań uświadamiających
  • Opracowywanie instrukcji pracy, zarządzeń oraz procedur zgodnie z uregulowaniami Spółki

Wymagania

Oczekiwany profil kandydata:

  • Zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy i/lub wykształcenie wyższe w obszarze BHP lub studia podyplomowe
    w zakresie BHP
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze BHP na budowach
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie minimum B1 – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kategorii „B”
  • Gotowość do pracy w systemie rotacyjnym
  • Znajomość pakietu MS-Office
  • Mile widziany certyfikat VCA lub SCC
  • Zdolności organizacyjne, zaangażowanie i umiejętność przekazywania wiedzy

Oferujemy

Proponujemy Ci:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop, telefon
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – Multibenefity
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego na budowach zagranicznych
  • Pracę w zespole ukierunkowanym na stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Multiserwis sp. z o.o.