Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inspektor ds. BHP

Pracodawca: Multiserwis sp. z o.o. Numer referencyjny: 103003 Data publikacji: 13 kwietnia 2023 Lokalizacja: Holandia - Zagranicą Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie obowiązków służb BHP na budowach realizowanych przez Multiserwis
  • prowadzenie dokumentacji BHP na projektach
  • współpraca ze służbami BHP klienta na budowach
  • aktywne promowanie kultury BHP poprzez realizację szkoleń i działań uświadamiających

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy i/lub wykształcenie wyższe w obszarze BHP lub studia podyplomowe
    w zakresie BHP
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B1) – warunek konieczny
  • prawo jazdy kategorii „B”
  • gotowość do pracy w systemie rotacyjnym na budowach w Belgii i Holandii
  • znajomość pakietu MS-Office
  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie i umiejętność przekazywania wiedzy

Dodatkowo docenimy:

  • doświadczenie w obszarze BHP na budowach
  • certyfikat VCA lub SCC

Oferujemy

Czeka na Ciebie:

  • dodatkowa premia za korzystanie z Systemu Poleceń
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop, telefon
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych – Multibenefity
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego na budowach zagranicznych
  • pracę w zespole ukierunkowanym na stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji

Multiserwis sp. z o.o.