Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Stażysta ds. bezzałogowych statków powietrznych UAV (dronów)

Pracodawca: NaviGate Sp. z o.o. Numer referencyjny: Stażysta ds. bezzałogowych statków powietrznych UAV(dronów) Data publikacji: 31 sierpnia 2017 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gleba i ziemia: Geologia, goedezja

Opis stanowiska

Poszukiwany / Poszukiwana  - Stażysta ds. bezzałogowych statków powietrznych UAV (dronów)

Ukończyłeś/aś (lub kończysz) studia z zakresu GIS, teledetekcji/fotogrametrii lub geodezji?
Chcesz się rozwijać w nowoczesnym i przyszłościowym kierunku z branży?
Niekoniecznie posiadasz bogate doświadczenie ale jesteś osoba ambitną i lubiącą wyzwania?
Masz w sobie choć trochę zmysłu badawczego?
Jesteś gotów/owa dać najpierw coś z siebie i masz nadzieje, że zostanie to docenione?
Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco, możesz śmiało czytać dalej.

Zostań operatorem drona i dołącz do zespołu fachowców.

Jakie czekają na Ciebie obowiązki?
  • na początek zgłębienie wiedzy na temat oferowanych produktów UAV (dronów) i programów do obróbki danych z nalotów;
  • przygotowywanie opisów sprzętu (dronów) i oprogramowania na stronę www;
  • praca z programami Pix4D Pro  i Agisoft Photoscan – testy różnych scenariuszy;
  • testy w terenie (wsparcie zespołu pomiarowego) i pomoc w opracowywaniu danych z nalotów.

Chciałbyś /chciałabyś się sprawdzić?
  • będzie szansa na udział w projektach badawczych, a także na zrobienie uprawnień UAVO VLOS (jeżeli ich brak) dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych;
  • jeśli tego będzie mało, nie zamykamy Ci drogi do realizacji własnych pomysłów.

Wymagania

Co jest niezbędne?
  • wyższe wykształcenie (lub student 5 roku) z dziedziny GIS, teledetekcji/fotogrametrii lub geodezji;
  • pojęcie o podstawowych narzędziach do przetwarzania i analizy danych przestrzennych (fotogrametria i GIS);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • duże zaangażowanie w powierzone zadania;
  • sprawne redagowanie tekstu w języku polskim i formułowanie wniosków;
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji.

Na pewno się przyda:
  • doświadczenie w pracy z danymi lotniczymi (z dronów i samolotów);
  • świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS (ale jeśli nie masz to będzie okazja, żeby zrobić);
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Czego możesz oczekiwać od nas?
  • dwumiesięcznego, płatnego stażu z możliwością późniejszego zatrudnienia na pełen etat;
  • dostępu do najnowszych technologii z zakresu bezzałogowych statków powietrznych, oprogramowania do obróbki danych i sprzętu pomiarowego;
  • możliwości nauki od specjalistów z branży;
  • różnych zadań, różnych projektów – z nami nie będziesz się nudził, a na dodatek dużo się nauczysz;
  • miłej atmosfery i kultury pracy.

Inne informacje

Miejsce stażu: siedziba NaviGate w Krakowie.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

List motywacyjny oraz CV wraz z podaną nazwą stanowiska którego dotyczy aplikacja prosimy kierować na adres: rekrutacja@navigate.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

NaviGate Sp. z o.o.

NaviGate Sp. z o.o. (Grupa SmallGIS) - dynamicznie rozwijająca się firma ekspercka oferująca innowacyjne rozwiązania pomiarowe dla GIS i geodezji. Bazując na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w branży zbudowaliśmy zespół ekspertów oraz ofertę która jest w stanie spełnić najwyższe wymagania Klientów. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór odbiorników satelitarnych GPS/GNSS, tachimetrów, mobilnych urządzeń pancernych (tabletów i laptopów), dalmierzy laserowych, oprogramowania pomiarowego oraz pełen zestaw niezbędnych do pracy w terenie akcesoriów.