Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Stażysta ds. geodezyjnych urządzeń pomiarowych

Pracodawca: NaviGate Sp. z o.o. Numer referencyjny: Stażysta ds. geodezyjnych urządzeń pomiarowych Data publikacji: 21 czerwca 2017 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Planowanie przestrzenne: Geografia, kartografia, Planowanie przestrzenne
Gleba i ziemia: Geologia, goedezja

Opis stanowiska

  • wsparcie bieżących działań handlowych Działu Geodezji;
  • konfiguracja sprzętu  GNSS i tachimetrów;
  • testy sprzętu GNSS, tachimetrów i geodezyjnego oprogramowania pomiarowego;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Wymagane:
  • wykształcenie wyższe (lub student 5-go roku) związane z geodezją;
  • umiejętność wykonywania pomiarów GNSS;
  • umiejętność wykonywania pomiarów tachimetrycznych;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy, kultura osobista;
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • dwumiesięczny, bezpłatny staż z możliwością późniejszego zatrudnienia;
  • dostęp do najnowszych technologii branży pomiarów geodezyjnych;
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;
  • podstawowe narzędzia pracy;
  • pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze.

Inne informacje

Miejsce odbywania stażu: Kraków, siedziba NaviGate Sp. z o.o.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
List motywacyjny oraz CV wraz z podaną nazwą stanowiska którego dotyczy aplikacja prosimy kierować na adres: rekrutacja@navigate.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

NaviGate Sp. z o.o.

NaviGate Sp. z o.o. (Grupa SmallGIS) - dynamicznie rozwijająca się firma ekspercka oferująca innowacyjne rozwiązania pomiarowe dla GIS i geodezji. Bazując na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w branży zbudowaliśmy zespół ekspertów oraz ofertę która jest w stanie spełnić najwyższe wymagania Klientów. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór odbiorników satelitarnych GPS/GNSS, tachimetrów, mobilnych urządzeń pancernych (tabletów i laptopów), dalmierzy laserowych, oprogramowania pomiarowego oraz pełen zestaw niezbędnych do pracy w terenie akcesoriów.