Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Kierownik budowy - zakład zagospodarowania odpadów

Pracodawca: NES GLOBAL TALENT Numer referencyjny: 1213144 Data publikacji: 06 listopada 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (na stałe) Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Gospodarka odpadami: Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

NES dla firmy generalnego wykonawstwa o wieloletniej tradcycji w branży instalacyjnej rekrutuje kandydata na stanowisko: kierownik budowy

Wymagania

  • wyształcenie techniczne kierunkowe,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży sanitarnej bez ograniczeń,
  • doświadczenie w realizacji inwestycji w roli kierownika robót lub kierownika budowy,
  • doświadczenie w realizacji co najmniej jednej z poniższych budów: spalarni, kompostowni, oczyszczalni ścieków, spalatni osadó pościekowych,
  • wysoko rozwinięte umięjętności kierownicze,
  • umiejętność negocjacji,
  • znajomość firmy podwykonawczych,
  • otwartość na pracę na terenie kraju.

Oferujemy

Firma klienta oferuje:
  • możliwość stabilnej pracy w firmie  o dobrej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenie 11 000 -13 000 brutto,
  • samochód służbowy.

NES GLOBAL TALENT

NES Global Talent jest specjalizuje się w rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i kierownicze. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, IT, Produkcja, Ochrona Środowiska