Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kierownik sprzedaży - fotowoltaika

Pracodawca: NES Global Talent Numer referencyjny: 67048 Data publikacji: 31 maja 2017 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Energetyka słoneczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma działająca w branży energii odnawialnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko kierownika sprzedaży B2B instalacji fotowoltaicznych

Kierownik sprzedaży B2B odpowiada za stworzenie i zarządzanie zespołem kilku handlowców odpowiedzialnych za sprzedaż instalacji fotowoltaicznych wśród firm z sektora średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych. Kierownik odpowiada za realizację planów sprzedaży, planowanie oraz rozliczanie czasu pracy handlowców, motywowanie oraz rozwijanie zespołu sprzedażowego oraz rekrutację nowych handlowców.

Wymagania

Idealny kandydat na to stanowisko posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem handlowców, mile widziane w branży energia, gaz, efektywność energetyczna, usługi okołoenergetyczne, produkty finansowe dla firm. Kandydat powinien posiadać wcześniejsze doświadczenia, jako regionalny kierownik sprzedaży i wyrażać chęć do pracy z handlowcami w terenie. Kandydat musi posiadać prawo jazdy oraz wyrażać gotowość do częstych podróży.

NES Global Talent

Established in 1978, NES Global Talent is an award winning manpower specialist that provides candidates across the Oil & Gas, Power, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Manufacturing, Chemicals, Mining and IT sectors worldwide. We provide guaranteed staffing solutions, sourced from a global talent pool by a dedicated, discipline specific team of over 500 consultants.