Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Doradca techniczny w Dziale OZE (pompy ciepła/rekuperacja/fotowoltaika)

Pracodawca: Nibe-Biawar Sp z o.o. Numer referencyjny: OZE Data publikacji: 09 lipca 2019 Lokalizacja: Białystok - Podlaskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (okres próbny) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

·        Doradztwo techniczne w zakresie pomp ciepła, systemów wentylacyjnych i fotowoltaicznych

·        Dobór urządzeń

·        Weryfikacja poprawności wykonania instalacji

·        Weryfikacja i tworzenie schematów instalacji

·        Współpraca z dystrybutorami oraz  firmami wykonawczymi i serwisowymi

·        Wsparcie techniczne regionalnych doradców technicznych

Wymagania

·        Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane mechaniczne, inżynieria środowiska, ciepłownictwo), absolwenci mile widziani,

·        Umiejętności czytania dokumentacji technicznych,

·        Znajomości języka angielskiego,

·        Doświadczenia w prowadzeniu pojazdów kat. B,

·        Łatwości i predyspozycji do uczenia się nowych rzeczy,

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

·        Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku,

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny,

·        Przyjazną atmosferę w pracy,

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów,

·        Pracę w dynamicznym, prężnie działającym zespole.

Nibe-Biawar Sp z o.o.

Misją działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań grzewczych takich jak: pompy ciepła Nibe, elektryczne podgrzewacze wody, wymienniki ciepłej wody, kotły peletowe Pellux, kolektory słoneczne.