Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kierownik biogazowni rolniczej

Pracodawca: OHZ Numer referencyjny: 1/2022 Data publikacji: 02 listopada 2022 Lokalizacja: Tragamin - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Biomasa, biogazownie
Rolnictwo: Hodowla zwierząt, weterynaria, Uprawy i żywność ekologiczna

Opis stanowiska

• codzienna obsługa biogazowni rolniczej, w tym załadunek substratów niezbędnych w procesie produkcji biogazu, nadzór nad procesem produkcji oraz poprawnością działania poszczególnych urządzeń wchodzących w skład biogazowni;
• przyjmowanie i rejestracja dostaw substratów dostarczanych do biogazowni wraz z kontrolą stanów magazynowych tych substratów, sporządzanie dokumentacji dotyczącej przyjmowanych dostaw;
• terminowe sporządzanie dokumentacji sprawozdawczej;
• udział w serwisowaniu urządzeń i sieci technologicznych (sytemu pomp, mieszadeł itp.);
• utrzymanie porządku na terenie biogazowni i kontrola pracy podległego zespołu zgodnie z zasadami BHP;
• nadzór nad pozostałymi pracownikami w biogazowni;
• współpraca z pracownikami innych działów Firmy;
• współpraca z kontrahentami Firmy;
• raportowanie bieżących zadań Zarządowi.

Wymagania

• mile widziane wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektryczne lub mechaniczne);
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora w zakładzie przemysłowym o podobnym profilu działalności;
• znajomość obsługi komputera;
• mile widziane uprawnienia do obsługi ładowarki;
• odpowiedzialność, rzetelność;
• punktualność;
• samodzielność;
• dyspozycyjność;
• czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenie techniczne z zakresu serwisu i obsługi biogazowni rolniczej oraz serwisu urządzeń znajdujących się na terenie biogazowni rolniczej;
• szkolenia niezbędne do uzyskania wymaganych uprawnień;
• samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z zamieszczoną klauzul następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji przez Ośrodek Hodowli Zarodowej "Gajewo" Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

OHZ

Spółka posiada trzy działy produkcji: produkcja roślinna, chów i hodowla zarodowa bydła, produkcja i sprzedaż energii elektrycznej z własnej biogazowni rolniczej w Tragaminie.