Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Młodszy/a Kampanier/ka ds. Różnorodności BIologicznej

Pracodawca: Olga Stefanska Numer referencyjny: Młodszy/a Kampanier/ka ds. Różnorodności BIologicznej Data publikacji: 28 lutego 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Działalność pozarządowa / humanitarna, Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Jeśli szukasz pracy, która może stać się twoja pasją, rutynowe wykonywanie obowiązków od 8 do 16 jest dla Ciebie nużące, lubisz wyzwania, a co najważniejsze widzisz głęboki sens w działaniu na rzecz ochrony środowiska, ta oferta pracy prawdopodobnie jest dla Ciebie.

Główne zadania na tym stanowisku to:
  • Współpraca z  zespołem  przy planowaniu i prowadzeniu kampanii w Polsce głównie w tematach związanych z rolnictwem
  • Prowadzenie własnych projektów w ramach trwających kampanii
  • Pozyskiwanie oraz analiza informacji potrzebnych do realizacji projektów kampanijnych
  • Zlecanie prawnikom, ekspertom i naukowcom przygotowania ekspertyz
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z interesariuszami m.in. z: przedstawicielami władz krajowych i lokalnych, przedstawicielami innych NGO, ekspertami, naukowcami, dziennikarzami i politykami
  • Organizowanie i współorganizowanie wydarzeń w ramach prowadzonych kampanii
  • Reprezentowanie Greenpeace na różnych wydarzeniach publicznych w temacie prowadzonej kampanii

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
  • Znajomości kwestii związanych z różnorodnością biologiczną, a szczególnie rolnictwem
  • Solidnej wiedzy na temat polskiej polityki i mediów oraz o powiązaniach gospodarki i polityki
  • Doświadczenia w skutecznym prowadzeniu kampanii
  • Siły przekonywania
  • Umiejętności pracy w zespole (pożądane doświadczenie w koordynacji pracy małych, dynamicznych zespołów)
  • Elastyczności i zdolności do pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobrej znajomości angielskiego w mowie i w piśmie
  • Prawdziwej pasji i entuzjazmu w stosunku do misji Greenpeace

Oferujemy

Oferujemy Ci:
  • Pracę przy ambitnych, interesujących projektach na rzecz ochrony środowiska naturalnego
  • Realną możliwość zmiany świata poprzez skutecznie prowadzone kampanie
  • Pracę na pół etatu w środowisku zaangażowanych osób
  • Wynagrodzenie od 2400 do 2800 złotych brutto, zależne od doświadczenia

Olga Stefanska

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalną organizacją ekologiczną na świecie, od 40 lat nagłaśniającą i rozwiązującą globalne problemy środowiskowe. Jednym z naszych kluczowych działań w Polsce jest kampania na rzecz ochrony bioróżnorodności. Jesteśmy znani m.in. z ochrony Doliny Rospudy, ochrony Puszczy Białowieskiej i działań na rzecz pszczół.