Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Pracownik ds. administracyjnych

Pracodawca: Oriontec Sp. z o.o. Sp. k. Numer referencyjny: 01/07/2019 Data publikacji: 17 lipca 2019 Lokalizacja: Mazańcowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja

Opis stanowiska

Firma „Oriontec” działająca w branży uzdatniania wody poszukuje do pracy Specjalisty ds. administracyjnych.  (praca w sekretariacie)

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjno-organizacyjne Zarządu Spółki poprzez prowadzenie sekretariatu oraz zapewnianie prawidłowego obiegu korespondencji i przepływu informacji.
  • Tworzenie raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.
  • Realizacja zadań związanych z przygotowywaniem dokumentacji formalno-prawnej i organizacyjnej oraz prowadzenie spraw związanych z aktualizacją dokumentów Spółki (między innymi: KRS, US, UM i inne), w tym wnioskowanie do właściwych sądów i urzędów o aktualne odpisy i zaświadczenia, dokonywanie opłat oraz rejestrowanie dokumentów.
  • Prowadzenie rejestru pełnomocnictw udzielanych przez Spółkę pracownikom oraz podmiotom zewnętrznym.
  • Współpraca z organizacjami i stowarzyszeniami do których przynależy Spółka poprzez prowadzenie z nimi korespondencji, koordynacja w wypełnianiu obowiązków uczestnictwa oraz nadzór nad terminową realizacją obowiązków.
  • zarządzanie przestrzenią publiczną biura

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe o kierunku: administracja, zarządzanie, ekonomia, prawo
  • ogólna znajomość przepisów prawa pracy, handlowego i podatkowego
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietów MS Office
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność przygotowywania i oceny dokumentacji
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i umiejętność działania pod presją czasu
  • dyspozycyjność

POSZUKUJEMY OSOBY: energicznej, prężnej, komunikatywnej, kreatywnej i o wysokiej kulturze osobistej,

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
  • możliwość realizacji samodzielnych zadań
  • wsparcie doświadczonych pracowników
  • dodatkowe benefity np. ubezpieczenie medyczne, kartę multisport
  • możliwość związania się na dłużej z firmą o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy

Inne informacje

Osoby biorące udział w rekrutacji prosimy o:

1. Zamieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych jednego z dwóch oświadczeń wskazanych poniżej:

a)      Oświadczenie do rekrutacji bieżącej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Oriontec spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. oraz
PKPU Oriontec Krzysztof Jasik z siedzibą w Mazańcowicach, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

b)      Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej

PKPU Oriontec Krzysztof Jasik z siedzibą w Mazańcowicach, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów.”

2. Oraz następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści :

„Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

1.    administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest  Oriontec spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. i PKPU Oriontec Krzysztof Jasik z siedzibą w Mazańcowicach,

2.    dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody, także w kolejnych naborach na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO),

3.     podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata,

4.    osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

5.    odbiorcami danych mogą być podmioty działające na zlecenie administratora tj. upoważnieni pracownicy i współpracownicy administratora oraz podmioty świadczące usługi IT,

6.    dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia przez administratora procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od dnia przesłania dokumentów aplikacyjnych, a w przypadku udzielenia dodatkowej zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji - w okresie 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego,

7.    osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez administratora),

8.    osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: kariera@oriontec.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Aplikacje, do których nie będzie dołączone oświadczenie zamieszczone pod ofertą nie będą brane pod uwagę.

Oriontec Sp. z o.o. Sp. k.

Firma PKPU Oriontec powstała w 1994 roku, od 2016 roku przekształca się w Oriontec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Od lat rozwijamy naszą wiedzę oraz doświadczenie dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie uzdatniania wody.