Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Inspektor ds. ochrony środowiska

Pracodawca: ORLEN Eko Sp.z o.o. Numer referencyjny: Rekrutacja - Włocławek Data publikacji: 12 września 2019 Lokalizacja: Włocławek - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

  • Udział w projektach związanych z odziaływaniem instalacji na powietrze atmosferyczne w tym dotyczących emisji zorganizowanej, niezorganizowanej,
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji związanych z OŚ (wnioski o wydanie pozwoleń zintegrowanych, raportów, instrukcje, operaty wodno- prawne, gospodarka wodno- ściekowa, gospodarka odpadami),
  • Prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości do organów administracji i organów kontrolnych w tym GUS, PRTR, KOBIZE,
  • Udział w przeglądach ekologicznych, audytach środowiskowych.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu oś,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów technologicznych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Doświadczenie przy wykonywaniu opracowań związanych z ochroną środowiska,
  • Doświadczenie przy opracowywaniu zagadnień związanych z odziaływaniem zakładu na środowsko,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, badania profilaktyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, karty zakupowe i zniżkowe na paliwo.

ORLEN Eko Sp.z o.o.

ORLEN Eko jest Spółką Grupy Kapitałowej ORLEN dedykowaną obszarowi gospodarowania odpadami. Spółka świadczy usługi podmiotom z Grupy Kapitałowej ORLEN, jak i zewnętrznym w zakresie gospodarowania odpadami oraz ochrony środowiska i BHP, w tym:
  • doradztwo w zakresie BHP i ppoż. (prace koordynacyjne z zakresu BHP podczas inwestycji i remontów na terenie PKN ORLEN i GK ORLEN jak i podmiotów zewnętrznych);
  • doradztwo w zakresie ochrony środowiska;
  • serwis sprzętu ratowniczo-gaśniczego;
  • usługi związane z gospodarowaniem odpadami, m.in. zbieranie, transport i unieszkodliwianie odpadów;
  • czyszczenie aparatów instalacji przemysłowych;
  • monitoring środowiska naturalnego oraz środowiska pracy prowadzony przez akredytowane laboratorium Spółki.
Spółka ORLEN Eko świadczy usługi na terenie całego kraju, dzięki dogodnie zlokalizowanym oddziałom regionalnym znajdującym się w największych miastach w Polsce.