Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. finansów i budżetu w zakresie procesu negocjacyjnego ONZ w obszarze zmian klimatu i konferencji COP24

Pracodawca: Outworking Numer referencyjny: 178 Data publikacji: 20 sierpnia 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (do 30.04.2019 roku) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Inicjatywy, wydarzenia
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z organizacją COP24 w Katowicach poszukujemy pracowników do wsparcia prac zespołu prezydencji COP24 w zakresie merytorycznych przygotowań do organizacji konferencji.

Praca realizowana będzie na rzecz i pod kierownictwem Ministerstwa Środowiska.

Zakres obowiązków:
  • doradztwo w zakresie kwestii związanych z finansami i budżetem Konwencji w ramach globalnego procesu negocjacyjnego ONZ na potrzeby wypracowania decyzji w sprawie na Konferencję COP24, w tym współpraca w zakresie wypracowania strategii na Konferencję COP24 oraz opiniowanie proponowanych rozwiązań kompromisowych;
  • pomoc w pozyskiwaniu, gromadzeniu i analizie informacji na temat stanowisk innych państw Stron Konwencji UNFCCC, a także opinii i preferencji ich negocjatorów, w kontekście Konferencji COP24;
  • współpraca w zakresie przygotowania merytorycznego przyszłego Prezydenta COP24 do jego roli facylitującej porozumienie Stron w zakresie tematyki związanej z finansami i budżetem;
  • wsparcie członków zespołu negocjacyjnego PL w kwestiach strategicznych i taktycznych w zakresie tematyki związanej z finansami i budżetem.

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego ( mile widziani studenci IV oraz V roku studiów zaocznych oraz absolwenci),
  • Umiejętności przyswajania i analizowania dużej ilości informacji pod znaczną presją czasu,
  • Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów w środowisku międzynarodowym,
  • Doświadczenia zawodowego min. 1 rok
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową do 30 kwietnia 2019 roku w wymiarze pełnego etatu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Ministerstwie Środowiska.

Outworking

Agencja Pracy Tymczasowej