Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. dialogu facylitującego i globalnego przeglądu w zakresie merytorycznych przygotowań do organizacji konferencji COP24 i sprawowania prezydencji COP24

Pracodawca: Outworking Numer referencyjny: 123 Data publikacji: 02 października 2018 Lokalizacja: Warszawa - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (do 30.04.2019 roku) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Inicjatywy, wydarzenia
Ryzyko: Zagrożenia technologiczne, awarie przemysłowe
Energia: Biomasa, biogazownie

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z organizacją COP24 w Katowicach poszukujemy pracowników do wsparcia prac zespołu prezydencji COP24 w zakresie merytorycznych przygotowań do organizacji konferencji.

Praca realizowana będzie na rzecz i pod kierownictwem Ministerstwa Środowiska:
  • doradztwo w zakresie kwestii związanych z dialogiem facylitującym i globalnym przeglądem (tzw. FD2018 i GST) w ramach globalnego procesu negocjacyjnego ONZ na potrzeby wypracowania decyzji w sprawie na Konferencję COP24, w tym współpraca w zakresie wypracowania strategii na Konferencję COP24 oraz opiniowanie proponowanych rozwiązań kompromisowych;
  • pomoc w pozyskiwaniu, gromadzeniu i analizie informacji na temat stanowisk innych państw Stron Konwencji UNFCCC, a także opinii i preferencji ich negocjatorów, w kontekście Konferencji COP24;
  • współpraca w zakresie przygotowania merytorycznego przyszłego Prezydenta COP24 do jego roli facylitujacej porozumienie Stron w zakresie tematyki związanej z dialogiem facylitującym i globalnym przeglądem;
  • wsparcie członków zespołu negocjacyjnego PL w kwestiach strategicznych i taktycznych w zakresie tematyki związanej z dialogiem facylitującym i globalnym przeglądem.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego ( mile widziani studenci IV oraz V roku studiów zaocznych oraz absolwenci ),
• Umiejętności przyswajania i analizowania dużej ilości informacji pod znaczną presją czasu,
• Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów w środowisku międzynarodowym,
• Doświadczenia zawodowego min. 1 rok
• Znajomości języka angielskiego na poziomie C1,
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
• Gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
• Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
• Bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową do 30 kwietnia 2019 roku w wymiarze pełnego etatu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Ministerstwie Środowiska.

Outworking

Agencja Pracy Tymczasowej