Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. społecznych aspektów zmian klimatu w zakresie merytorycznych przygotowań PL do udziału w konferencji COP24

Pracodawca: Outworking Numer referencyjny: 10062018 Data publikacji: 31 października 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (maksymalnie 14 miesięcy) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Powietrze i klimat: Zmiany klimatu, adaptacja
Edukacja i komunikacja: Działalność pozarządowa / humanitarna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z organizacją COP24 w Katowicach poszukujemy specjalisty ds. społecznych zmian klimatu w zakresie merytorycznych przygotowań PL.

Praca realizowana będzie na rzecz i pod kierownictwem Ministerstwa Środowiska.
Miejsce pracy: Ministerstwo Środowiska

Do zadań pracownika ds. społecznych aspektów zmian klimatu będzie należało w szczególności:
  • doradztwo w zakresie kwestii związanych ze społecznymi aspektami zmian klimatu (m.in. prawa człowieka, prawa ludów rdzennych, równość płci, edukacja, szkolenia, świadomość społeczna, udział społeczeństwa, powszechny dostępu do informacji, sprawiedliwa transformacja pracowników) w ramach globalnego procesu negocjacyjnego ONZ na potrzeby wypracowania stanowiska UE w sprawie na Konferencję COP24;
  • współpraca z innymi instytucjami odpowiedzialnymi w Polsce za ochronę i promocję społecznych aspektów zmian klimatu, m.in. z Ministerstwem Spraw Zagranicznych czy Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a także z sektorem pozarządowym, w tym ze związkami zawodowymi;
  • pomoc w pozyskiwaniu, gromadzeniu i analizie informacji na temat stanowisk innych państw Stron Konwencji UNFCCC, a także opinii i preferencji ich negocjatorów, w kontekście Konferencji COP24;
  • współpraca z innymi członkami zespołu negocjacyjnego PL w kwestiach przekrojowych (dotyczących społecznych aspektów zmian klimatu) oraz z członkami zespołu Prezydencji COP24 w zakresie spraw merytorycznych związanych ze społecznymi aspektami zmian klimatu.

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekujemy:
  • Umiejętności przyswajania i analizowania dużej ilości informacji pod znaczną presją czasu,
  • Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów w środowisku międzynarodowym,
  • Doświadczenia zawodowego w zakresie współpracy międzynarodowej lub w sektorze pozarządowym,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1,
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office,
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  •  Dobrej organizacji pracy,
  • Wykształcenia wyższego

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres maksymalnie 14 miesięcy w wymiarze pełnego etatu,

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

Profesjonalne narzędzia pracy,

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Ministerstwie Środowiska.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz listu motywacyjnego na adres magdalena.zawisza@outworking.pl

Outworking

Agencja Pracy Tymczasowej