Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: P.I.W. Numer referencyjny: 24081966 Data publikacji: 31 maja 2019 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (określony) Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

  • Nadzór nad dokumentacją,
  • Prowadznie ewidencji, sprawozdań, statystyk,
  • Obsługa portali KOBIZE, BDO,
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie ochronyb środowiska,
  • Utrzymanie wdrozonego zintegrowanego systemu zarządzania zgodnego z normami iSO,
  • Komunikacja ze stronami zewnętrznymi typu instytucje państwowe, organizacje odzysku, firmy recyklingowe i inne świadczące usłsugi w zakresie ochorny środowiska.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżynieria środowiska, ochrona środowiska),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość aktualnych pzrepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatwyność,
  • Odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę,
  • Możliwość rozowju popzrez udzał w projektach  i szkoleniach,
  • Motywacyjny system premiowania,
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • Karty fitsport/profit, paczki świąteczne dla dzieci i upominki dla pracowników.

P.I.W.

Firma produkcyjno usługowa. Posiadamy własną odlewnię aluminium - z nowoczesnymi maszynami zrobotyzowanymi i zautomatyzowanymi - gdzie odlewamy detale dla motoryzacji, sprzętu AGD i elektronarzędzi. Nastepnie odleane detale poddawane sa obróbce na mszynach sterowanych numerycznie. Posiadamy własną narzędziownię, park maszyn konwencjonalnych oraz nwowczesne laboratorium pomiarowe z rentgenem i maszyną pomiarową Zeiss.