Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Młodszy specjalista/Specjalista w Wydziale Zarządzania Środowiskiem

Pracodawca: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Numer referencyjny: KZŚ Data publikacji: 25 listopada 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami

Opis stanowiska

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • realizowanie zadań z zakresu ocen wodnoprawnych,
  • współtworzenie projektów planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy oraz ich aktualizowanie w zakresie odstępstw od celów środowiskowych,
  • przygotowywanie i aktualizowanie list inwestycji, o których mowa w art. 318 ust.1 oraz 435 ustawy Prawo Wodne.

Wymagania

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe preferowane z zakresu nauk przyrodniczych, geograficznych, inżynieryjno-technicznych, prawnych lub pokrewnych,
  • posiada minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze ochrony środowiska, prawa lub pokrewnym,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel,
  • z łatwością porusza się w obszarze przepisów prawa,
  • wykazuje się znajomością  przepisów Ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko,  Prawa wodnego a także Kodeksu postępowania administracyjnego,
  • potrafi myśleć analitycznie,
  • jest dokładny, systematyczny i terminowy,
  • bardzo dobrze organizuje pracę własną.

DODATKOWO DOCENIMY:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Oferujemy

• umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
• dofinansowanie do prywatnej opieki,
• wczasy "pod gruszą", bazy noclegowe w całym kraju,
• atrakcyjne pakiety szkoleniowe,
• dofinansowanie do karty sportowej,
• zgrany zespół i miłą atmosferę,
• pracę, która ma znaczenie.

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Jesteśmy odpowiedzialni za gospodarkę wodną w Polsce.
Naszą misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią
i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń.
Realizujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, min. obsługujemy urządzenia przeciwpowodziowe i regulacyjne, planujemy
i nadzorujemy strategiczne inwestycje, prowadzimy postępowania dotyczące zgód wodnoprawnych, opracowujemy strategie i plany, edukujemy.