Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Młodszy specjalista w Wydziale Organizacyjnym

Pracodawca: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - Regionalny Zarząd Go Numer referencyjny: GD.ROK.110.11.2022 Data publikacji: 13 czerwca 2022 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Prawo i przepisy

Opis stanowiska

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA  ZA:
· prowadzenie spraw z zakresu gospodarki zakupowej, tj. udzielania zamówień publicznych zgodnie z wewnętrznym regulaminem pracodawcy (tworzenie opisu przedmiotu zamówienia, zapytania ofertowego, negocjacje z dostawcami, zamawianie i monitoring dostaw),
· prowadzenie dokumentacji na podstawie gotowych wzorów do prowadzenia postępowań zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych (opisu przedmiotu zamówienia, kryteria oceny ofert),
· współpracę w prowadzeniu spraw administracyjnych RZGW w zakresie gospodarki transportowej, zaopatrzenia materiałowego i sprzętowego,
· prowadzenie spraw związanych z opłatami za korzystanie ze środowiska oraz związanych z gospodarką odpadami (BDO, KOBIZE),
· przygotowywanie i gromadzenie danych do sporządzania podstawowych sprawozdań będących w kompetencji wydziału,
· nadzór nad prawidłowością rozliczania osób materialnie odpowiedzialnych za mienie będące w ich dyspozycji.

Wymagania

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
· posiada wykształcenie minimum średnie, mile widziany profil administracyjny lub ekonomiczny,
· posiada ogólną orientację w zakresie przepisów i ustaw: Prawo zamówień publicznych, Kodeks postępowania administracyjnego,
· sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
· jest skrupulatny, obowiązkowy, samodzielny,
· jest komunikatywny oraz potrafi pracować w zespole,
· sprawnie organizuje własną pracę i ustala priorytety,
· dobrze radzi sobie z presją czasu.

DODATKOWO DOCENIMY:
· doświadczenie w pracy w administracji publicznej.

Oferujemy

  • umowę o pracę - stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki,
  • wczasy "pod gruszą" - bazy noclegowe w całym kraju,
  • atrakcyjne pakiety szkoleniowe,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • zgrany zespół i miłą atmosferę,
  • pracę, która ma znaczenie.

Inne informacje

Jesteśmy odpowiedzialni za gospodarkę wodną w Polsce.

Naszą misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Realizujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, m.in. obsługujemy urządzenia przeciwpowodziowe i regulacyjne, planujemy i nadzorujemy strategiczne inwestycje, prowadzimy postępowania dotyczące zgód wodnoprawnych, opracowujemy strategie i plany, edukujemy.

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - Regionalny Zarząd Go