Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista w Wydziale Systemu Informacyjnego Gospodarowania Wodami

Pracodawca: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Numer referencyjny: KZI Data publikacji: 21 października 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami

Opis stanowiska

OSOBA NA TYM STANOWISKU BEDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • przygotowywanie do udostępnienia informacji z systemu informacyjnego gospodarowania wodami (SIGW) oraz informacji o środowisku,
  • realizację spraw związanych z prowadzeniem i utrzymaniem SIGW,
  • współpracę z właściwymi jednostkami i instytucjami w zakresie pozyskiwania danych do SIGW,
  • przygotowywanie dokumentacji merytorycznej do postępowań o udzielenie zamówienia publicznego oraz udział w procedurze przetargowej,
  • opiniowanie i współtworzenie projektów aktów prawnych związanych z SIGW,
  • udział w zarządzaniu projektami związanymi z właściwościami merytorycznymi Wydziału.

Wymagania

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: geograficznych, nauk przyrodniczych, inżynieryjno-technicznych, informatycznych,
  • ma minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze ochrony środowiska, systemów informatycznych,
  • zna przepisy ustaw: Prawo wodne, o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz
  • o ocenach oddziaływania na środowisko, Kodeks postępowania administracyjnego, Dyrektywy Unii Europejskiej z dziedziny ochrony wód, Dyrektywy Inspire,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office oraz oprogramowanie GIS,
  • posiada znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • potrafi pracować w zespole, jest komunikatywny,
  • dobrze organizuje własną pracę, jest samodzielny i rzetelny.

Oferujemy

• umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
• dofinansowanie do prywatnej opieki,
• wczasy "pod gruszą", bazy noclegowe w całym kraju,
• atrakcyjne pakiety szkoleniowe,
• dofinansowanie do karty sportowej,
• zgrany zespół i miłą atmosferę,
• pracę, która ma znaczenie.

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Jesteśmy odpowiedzialni za gospodarkę wodną w Polsce.
Naszą misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią
i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń.
Realizujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, min. obsługujemy urządzenia przeciwpowodziowe i regulacyjne, planujemy
i nadzorujemy strategiczne inwestycje, prowadzimy postępowania dotyczące zgód wodnoprawnych, opracowujemy strategie i plany, edukujemy.