Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Kierownik Zakładu

Pracodawca: PAPC Sp. z o.o. Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 09 sierpnia 2019 Lokalizacja: Mirosławice - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • organizowanie dostaw zużytych aluminiowych puszek po napojach zapewniających płynną pracę zakładu,
  • stały nadzór pracowników zakładu,
  • negocjowanie cen zakupu zużytych aluminiowych puszek po napojach,
  • sporządzanie i kontrola dokumentów magazynowych i kasowych,
  • kontrola merytoryczno-formalna oryginałów faktur dotyczących zakupionych materiałów i towarów,
  • dbanie o stan techniczny urządzeń oraz organizowanie ich napraw i przeglądów,
  • reprezentowanie Spółki wobec władz lokalnych (państwowych i samorządowych).

Wymagania

  • doświadczenie w branży gospodarki odpadami (obrót złomem),
  • wiedza z zakresu przepisów prawnych w dziedzinie ochrony środowiska,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpresonalne,
  • umiejętność zarządzania grupą podległych pracowników - warunek konieczny,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny (delegacje),
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w spotkaniach integracyjnych,
  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę,

PAPC Sp. z o.o.

Odzysk i recykling zużytych puszek aluminiowych po napojach.