Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Inspektor ds. BHP i PPOŻ z językiem ukraińskim

Pracodawca: Pekabex Pref S.A. Numer referencyjny: 67435 Data publikacji: 14 maja 2021 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Ryzyko: Zagrożenia sanitarne, niebezpiczne substancje

Opis stanowiska

  • Współtworzenie kultury i organizacji bezpiecznej pracy wśród brygad montażowych i nadzoru na budowach,
  • Współudział w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji na budowie (ibwr, por, plan podnoszenia, ocena ryzyka dla zadania).
  • Przeprowadzanie audytów warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpiecznej pracy,
  • Współuczestnictwo w aktualizowaniu oceny ryzyka zawodowego oraz Instrukcji Bezpiecznego Wykonywania  Robót montażowych,
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP,
  • Udział w przeprowadzaniu szkoleń wewnętrznych specjalistycznych z zakresu bezpiecznego montażu elementów prefabrykowanych,
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy - tworzenie dokumentacji powypadkowej,
  • Współpraca z odpowiednimi instytucjami zewnętrznymi,
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i statystyk.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, średnie, wyższe lub podyplomowe w zakresie BHP,
  • Mile widziane doświadczenie w dziedzinie BHP przy pracach budowlano-montażowych,
  • Kwalifikacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy wymagane prawem polskim lub Międzynarodowy Dyplom w dziedzinie BHP dla Budownictwa NEBOSH,
  • Dodatkowe szkolenia z zakresu kontroli zawiesi transportowych oraz ŚOI będą atutem,
  • Dobra znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Korzyści pracy w Grupie Pekabex:
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki,
  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • Świeże owoce,
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych (projektowych, wykonawczych),
  • Udział w projektach zagranicznych - Skandynawia,
  • Szkolenia techniczne,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych,
  • Konkursy dla pracowników,
  • Wsparcie dla cudzoziemców.

Pekabex Pref S.A.

Grupa Pekabex jest liderem nowoczesnego budownictwa modułowego w Polsce. Dostarczamy rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również kompleksową budowę obiektów „pod klucz”.

Produkcja realizowana jest w pięciu fabrykach zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie (k. Warszawy) oraz Bielsku Białej. Budujemy w Polsce i za granicą (głównie na terenie Skandynawii i Niemiec), tworzymy zespół ponad 2.000 osób. Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrum Badań i Rozwoju Pekabex pracuje nad dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań. W dziedzinie nauki i edukacji współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski.