Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Specjalista ds. wycen instalacji sanitarnych PO

Pracodawca: Pekabex Pref S.A. Numer referencyjny: 67348 Data publikacji: 13 maja 2021 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko
Planowanie przestrzenne: Roboty publiczne, inżynieria lądowa

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie wycen, kosztorysów i przedmiarów w zakresie instalacji sanitarnych na podstawie otrzymanych materiałów (PW, PB, PZT),
  • Analiza techniczna dokumentacji wraz z poszukiwaniem rozwiązań zamiennych,
  • Zbieranie i weryfikacja ofert od podwykonawców oraz kalkulacja własna przyjętych rozwiązań technicznych.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: inżynieria środowiska),
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w ofertowaniu inwestycji w formacie „zaprojektuj i wybuduj”,
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, programów typu CAD, programów kosztorysowych, np. Norma,
  • Znajomość rynku producentów, dostawców i wykonawców w branży sanitarnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja czasu pracy i samodzielność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Pekabex Pref S.A.

Grupa Pekabex jest liderem nowoczesnego budownictwa modułowego w Polsce. Dostarczamy rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również kompleksową budowę obiektów „pod klucz”.

Produkcja realizowana jest w pięciu fabrykach zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie (k. Warszawy) oraz Bielsku Białej. Budujemy w Polsce i za granicą (głównie na terenie Skandynawii i Niemiec), tworzymy zespół ponad 2.000 osób. Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrum Badań i Rozwoju Pekabex pracuje nad dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań. W dziedzinie nauki i edukacji współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: