Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Operator ujęć i stacji uzdatniania wody

Pracodawca: PEWIK Gdynia Numer referencyjny: Operator ujęć i stacji uzdatniania wody Data publikacji: 12 września 2017 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie, Dystrybucja, wodociągi

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sprawdzanie zgodnie z harmonogramem stanu ujęć i stacji uzdatniania wody, prawidłowości pracy urządzeń,
  • odczytywanie, regulowanie i rejestrowanie parametrów pracy urządzeń do ujmowania i uzdatniania wody,
  • raportowanie parametrów pracy urządzeń,
  • wykonywanie bieżących czynności w zakresie konserwacji i eksploatacji według dokumentacji techniczno – ruchowej dezynfekcji wody i urządzeń,
  • konserwowanie i zabezpieczanie sprzętu i narzędzi.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia  minimum zasadniczego lub średniego; pożądane o profilu sanitarnym.

Preferujemy kandydatów posiadających:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z instalacjami sanitarnymi i uzdatnianiem wody,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Inne informacje

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe warunki, prosimy o przesłanie w terminie do 29.09.2017 r. listu motywacyjnego oraz CV na adres praca@pewik.gdynia.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Oferty powinny zawierać oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie informujemy, że oferty osób niewykorzystane w procesie rekrutacji ulegną zniszczeniu.

PEWIK Gdynia

Przedmiotem działalności PEWIK Gdynia sp.z o.o. jest w szczególności: produkcja i dystrybucja wody;
odbiór, oczyszczanie i utylizacja ścieków; eksploatacja i konserwacja urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych; świadczenie usług w zakresie badań i analiz technicznych dotyczących wody i ścieków; projektowanie techniczne w zakresie branży wodociągowej i kanalizacyjnej oraz obsługi inwestycyjnej; świadczenie usług w zakresie napraw i legalizacji przyrządów do pomiarów i kontroli przepływu wody.