Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Inżynier ds. technologii OZE

Pracodawca: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Numer referencyjny: 225743 Data publikacji: 27 października 2022 Lokalizacja: Rzeszów - Podkarpackie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w przygotowaniu analiz w obszarze inwestycji, w tym danych wejściowych do rozpoczęcia procesu inwestycyjnego.
  • Prowadzenie uzgodnień i sporządzanie wymaganej dokumentacji na potrzeby zadań inwestycyjnych, w szczególności dla inwestycji strategicznych i OZE.
  • Opracowanie i realizacja planów inwestycji, harmonogramów wykonawstwa inwestycji oraz rozliczanie i raportowanie prawidłowego wykonania zadań w obszarze inwestycji – w tym wprowadzanie danych i rozliczanie zadań w SAP.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej w fazie realizacji zadań inwestycyjnych Oddziału, w tym jej aktualizacja, w szczególności dla inwestycji strategicznych i OZE.
  • Archiwizacja dokumentacji związanej z przygotowaniem i realizacją zadań inwestycyjnych Oddziału a także dokumentacji związanej z umowami zawartymi z instytucjami pomocowymi.
  • Opracowanie sprawozdań do GUS i URE z zakresu realizowanych inwestycji.
  • Współpraca przy inwentaryzacji środków trwałych w budowie, w szczególności dla inwestycji strategicznych i OZE.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie (preferowane: inżynier OZE, energetyk, mechanik, elektrotechnik).
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytanie schematów technicznych.
  • Ogólna wiedza techniczna dotycząca urządzeń i technologii stosowanych w energetyce konwencjonalnej i OZE.
  • Umiejętność obsługi komputera w tym bardzo dobra obsługa pakietu Office.

Mile widziane

  • Znajomość prawa energetycznego.
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji procesów zakupowych i inwestycyjnych.
  • Umiejętność organizacji pracy na stanowisku.
  • Nastawienie na uczenie się, ciągłe doskonalenie wiedzy zawodowej.
  • Samodzielność w działaniu.

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce.
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

PGE Energia Ciepła S.A.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PGE SA, największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji.

Posiadamy ok. 25 proc. udziału w rynku ciepła z kogeneracji, 16 elektrociepłowni (o mocy cieplnej 6,8 GWt mocy elektrycznej 2,5 GWe) i sieci ciepłownicze o długości 672 km.

Produkujemy i dostarczamy ciepło dla dużych, polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Kielce i Szczecin. Jesteśmy obecni także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu, Siechnicach i Gryfinie.

Dajemy stabilne zatrudnienie ponad 3,5 tys. Pracownikom.