Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Numer referencyjny: 180202 Data publikacji: 10 listopada 2021 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja obowiązków służby BHP w Oddziale Elektrociepłowni Szczecin.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz inspekcji związanych z obszarem bezpieczeństwa pracy.
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy i stanu BHP, informowanie o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń.
  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych.
  • Przeprowadzanie wstępnych szkoleń BHP dla nowych pracowników, organizowanie i przeprowadzanie szkoleń w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej.
  • Opracowanie form popularyzacji bezpieczeństwa pracy i umacniania pozytywnego wizerunku BHP wśród pracowników Oddziału.
  • Współpraca z kierownictwem Oddziału w celu poprawy warunków pracy.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP lub wykształcenie wyższe techniczne i studia podyplomowe w zakresie BHP.
  • Co najmniej roczny staż pracy w służbie BHP.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami informatycznymi w zakresie MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, Access) oraz SAP (poziom średniozaawansowany).
  • Samodzielność i samoorganizacja pracy.
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Mile widziane:

  • Podstawowa wiedza na temat procesów wytwórczych elektrowni/elektrociepłowni.

Oferujemy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

PGE Energia Ciepła S.A.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PGE SA, największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji.

Posiadamy ok. 25 proc. udziału w rynku ciepła z kogeneracji, 16 elektrociepłowni (o mocy cieplnej 6,8 GWt mocy elektrycznej 2,5 GWe) i sieci ciepłownicze o długości 672 km.

Produkujemy i dostarczamy ciepło dla dużych, polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Kielce i Szczecin. Jesteśmy obecni także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu, Siechnicach i Gryfinie.

Dajemy stabilne zatrudnienie ponad 3,5 tys. Pracownikom.