Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. elektrycznych i AKPiA

Pracodawca: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Numer referencyjny: 185102 Data publikacji: 27 grudnia 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Audyty energetyczne
Ryzyko: Zagrożenia technologiczne, awarie przemysłowe

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • realizowanie nadzoru specjalistycznego nad obszarem elektryki i AKPiA w procesach produkcyjnych,
  • identyfikowanie problemów i zgłaszanie bieżących potrzeb remontowych w obszarze elektryki i AKPiA,
  • uczestniczenie w opracowaniu planów remontowych i inwestycyjnych,
  • wykonywanie okresowych analiz i raportów,
  • aktualizowanie w zakresie swojej specjalności instrukcji eksploatacyjnych, procedur, dokumentacji technicznej oraz schematów technologicznych,
  • inicjowanie okresowych pomiarów, badań i oceny stanu technicznego urządzeń elektroenergetycznych,
  • uczestniczenie w zespołach projektowych przy realizacji zadań inwestycyjnych, modernizacyjnych urządzeń i instalacji energetycznych,
  • nadzorowanie przygotowania obiektów do remontów i uczestniczenie w przekazaniu obiektów po remontach do ruchu.

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (profil: elektryczny),
  • doświadczenia zawodowego w obszarze energetyki,
  • uprawnień energetycznych grupy 1 (uprawnienia grupy 2 i 3 będą dodatkowym atutem),
  • znajomości procesu produkcji energii elektrycznej,
  • umiejętności pracy z dokumentacją techniczną.

Oferujemy

Ze swojej strony oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • prywatną opieką medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny,
  • bogaty system kafeteryjny ZFŚS,
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego),
  • przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

PGE Energia Ciepła S.A.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PGE SA, największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji.

Posiadamy ok. 25 proc. udziału w rynku ciepła z kogeneracji, 16 elektrociepłowni (o mocy cieplnej 6,8 GWt mocy elektrycznej 2,5 GWe) i sieci ciepłownicze o długości 672 km.

Produkujemy i dostarczamy ciepło dla dużych, polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Kielce i Szczecin. Jesteśmy obecni także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu, Siechnicach i Gryfinie.

Dajemy stabilne zatrudnienie ponad 3,5 tys. Pracownikom.