Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Samodzielny specjalista ds. elektromobilności

Pracodawca: PGE Numer referencyjny: GKPGE/NE/8/2018 Data publikacji: 10 października 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Mobilność

Opis stanowiska

  • Realizacja planów budowy infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych, w tym:
    • Pozyskiwanie nowych lokalizacji (identyfikacja, prowadzenie negocjacji)
    • Prowadzenie procesów budowlanych i przyłączeniowych
    • Uruchamianie i wdrażanie do działalności operacyjnej (odbiory) zbudowanych stacji ładowania
  • Bieżące utrzymanie infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych, w tym:
    • Odpowiedzialność za dostosowywanie istniejącej infrastruktury do wymagań rynku oraz regulacji
    • Planowanie i zlecanie wymaganych przeglądów
    • Nadzorowanie bieżących napraw infrastruktury
    • Prowadzenie ze strony PGE Nowa Energia projektów modernizacji infrastruktury

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z obszaru elektroenergetyki,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu nieruchomości i prowadzeniu/koordynacji procesów inwestycyjnych, preferowane w obszarze związanym z elektroenergetyką,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i zawieraniu kontraktów z podmiotami prawa handlowego i jednostkami samorządu terytorialnego,
  • Preferowane doświadczenie w prowadzeniu projektów budowlano - przyłączeniowych oraz posiadanie adekwatnych uprawnień/certyfikatów,
  • Mile widziane doświadczenie w firmie działającej w branży energetycznej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Pracę w przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji na rynku energetycznym,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Dobre warunki pracy i atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.

PGE

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.