Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. analiz technicznych

Pracodawca: PGE Numer referencyjny: GKPGE/EO/DW/09/2018 Data publikacji: 10 października 2018 Lokalizacja: Żarnowiec - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka wiatrowa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie analiz parametrów eksploatacyjnych farm wiatrowych (np. produktywność, awaryjność i dyspozycyjność) oraz ocena projektów serwisowych, remontowych, awaryjnych,
  • Przygotowywanie planów produkcji i eksploatacji farm wiatrowych,
  • Prowadzenie analiz i sporządzanie raportów operacyjnych,
  • Analizowanie kluczowych wskaźników efektywnościowych dla obszaru energetyki wiatrowej,
  • Realizacja analiz ukierunkowanych na rozwój i optymalizację procesów w obszarze eksploatacji farm wiatrowych,
  • Formułowanie wniosków oraz rekomendacji z przeprowadzonych analiz, w szczególności pod kątem możliwości optymalizacji procesów w obszarze eksploatacji farm wiatrowych,
  • Gromadzenie i archiwizowanie danych z obszaru eksploatacji farm wiatrowych,
  • Prowadzenie ewidencji przeprowadzonych analiz.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: energetyka, elektroenergetyka, mechanika),
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • Obsługa MS Office (w szczególności Excel),
  • Wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń wytwórczych,
  • Umiejętność analizy, syntezy danych i wyciągania wniosków,
  • Umiejętność przygotowywania okresowych raportów zarządczych,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

PGE

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.