Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. eksploatacji turbin wiatrowych

Pracodawca: PGE Numer referencyjny: GKPGE/EO/DW/10/2018 Data publikacji: 10 października 2018 Lokalizacja: Wojciechowo - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka wiatrowa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac serwisowych, inspekcji urządzeń technicznych przy ścisłej współpracy z podwykonawcami i dostawcami części zamiennych,
  • Usuwanie awarii turbin wiatrowych,
  • Utrzymanie ciągłej gotowości turbin wiatrowych przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości oraz zasad bezpieczeństwa,
  • Raportowanie i analiza zdarzeń zaistniałych na farmie wiatrowej.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe o profilu technicznym (np. elektrycznym, mechanicznym, elektrotechnicznym, energetycznym, mechatronika),
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy w dziale utrzymania ruchu lub dziale technicznym (mile widziane doświadczenie w serwisie turbin wiatrowych),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność,
  • Pełna sprawność psychoruchowa,
  • Świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stałe miejsce świadczenia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne oraz pakiet benefitów,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

PGE

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.