Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Koordynator ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Pilkington Numer referencyjny: 179745 Data publikacji: 05 listopada 2021 Lokalizacja: Sandomierz - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • weryfikację i bieżącą kontrolę wymagań prawnych z obszaru ochrony środowiska, gospodarki odpadami oraz normy ISO14001:2015
  • przygotowywanie i nadzór nad przygotowaniem dokumentów do uzyskiwania pozwoleń, zezwoleń czy zgłoszeń
  • współpraca z urzędami i organami kontroli z zakresu ochrony środowiska
  • sporządzanie i rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska
  • sprawozdawczość oraz raportowanie (opłaty, KOBIZE, BDO itp.)
  • nadzór nad spełnieniem wymagań wynikających z zapisów decyzji i pozwoleń.
  • prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony środowiska

Wymagania

Kandydaci na oferowane stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska/inżynierii środowiska lub pokrewne,
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym - B2
  • Prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w dwóch lokalizacjach (Sandomierz/Chmielów)

Oferujemy

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji
  • Szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych (np. bony świąteczne)
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE)
  • Dofinansowanie kształcenia uzupełniającego i nauki języków obcych
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Krakowie poszukujemy Kandydatek/ Kandydatów na stanowisko: