Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista w Wydziale Zagospodarowania Przestrzennego

Pracodawca: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Numer referencyjny: Specjalista w Wydziale Zagospodarowania Przestrzennego Data publikacji: 17 stycznia 2018 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa na zastępstwo Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Planowanie przestrzenne: Planowanie przestrzenne
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Zakres czynności:
  • przygotowywanie informacji w zakresie opiniowania, uzgadniania oraz składania uwag i wniosków do dokumentów planistycznych i innych dokumentów pokrewnych
  • współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego, organami administracji państwowej, pracowniami planowania, biurami projektowymi itp. w zakresie zmiany przeznaczenia gruntów PKP S.A.
  • przygotowanie raportów dotyczących przeznaczenia gruntów PKP S.A. w dokumentach planistycznych
  • przygotowywanie dokumentów i prowadzenie postępowań w zakresie uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy i decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
  • przygotowywanie projektów zagospodarowania nieruchomości i wizualizacji zabudowy
  • przygotowywanie raportów w zakresie identyfikacji stanu istniejącego nieruchomości w celu optymalnego zagospodarowania nieruchomości
  • prowadzenie wizji terenowych i przygotowywanie dokumentacji fotograficznej
  • współpraca z firmami doradczymi w zakresie zwiększania potencjału inwestycyjnego nieruchomości
  • przygotowywanie opinii w zakresie projektów podziałów i wniosków o podział nieruchomości
  • przygotowanie okresowych raportów z bieżącej pracy Wydziału
  • wykonywanie czynności związanych z okresowym poruszaniem się po torach
  • samodzielne prowadzenie pojazdu służbowego

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe: gospodarka przestrzenna, urbanistyka, architektura
  • znajomość zagadnień prawa z zakresu planowania przestrzennego, nieruchomości, ochrony środowiska, postępowania administracyjnego, geodezji
  • biegła znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • biegłe posługiwanie się internetowymi systemami informacji przestrzennej
  • umiejętność posługiwania się programem AutoCAD/ZWCad, SketchUp
  • umiejętności analityczne, czytanie map geodezyjnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej
  • nastawienie na wynik
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność, dokładność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
  • umowę o pracę na zastępstwo
  • możliwość rozwoju zawodowego i indywidualnie planowaną ścieżkę kariery
  • pracę w firmie z bogatymi tradycjami
  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

Inne informacje

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Koleje Państwowe Spółka Akcyjna (dalej: PKP S.A.) z siedzibą w Warszawie, kod 02-305, Al. Jerozolimskie 142A, Fundację Grupy PKP (dalej: Fundacja) z siedzibą w Warszawie, kod 00-973, ul. Szczęśliwicka 62, oraz pozostałe spółki Grupy PKP, powiązane kapitałowo ze spółką PKP S.A., zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 poz. 922 ze zm.). Administratorem danych osobowych będzie PKP S.A. Odbiorcami danych osobowych mogą być pozostałe spółki Grupy PKP, powiązane kapitałowo ze spółką PKP S.A. i Fundacja. Jednocześnie informuję, iż podaję swoje dane dobrowolnie. Jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa dostępu do treści danych i ich poprawiania.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.