Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ochrony Srodowiska

Pracodawca: PNBU BT Teresa Buzińska Numer referencyjny: OŚ_2019 Data publikacji: 07 sierpnia 2019 Lokalizacja: Bielsko-Biała - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Planowanie przestrzenne: Dźwięk, hałas i akustyka
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Firma PNBU „BT” Teresa Buzińska z siedzibą w Bielsku-Białej przyjmie do pracy Specjalistę ds. Ochrony Środowiska.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - specjalizacja w kierunku powietrza i hałasu
  • doświadczenie
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy

  • stabilną pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV) do dnia 16 września br.
na adres szkolenia@bt.bielsko.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

PNBU BT Teresa Buzińska

Organizacja kursow i szkoleń oraz usługi w zakresie ochrony środowiska.