Więcej  ›
01.02.2023 01 lutego 2023

Inspektor ds. BHP i P.POŻ

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 88988 Data publikacji: 15 listopada 2022 Lokalizacja: Sokołów Podlaski - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Ryzyko: Zagrożenia naturalne, ochrona przeciwpowodziowa
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • systematyczna kontrola stanu bhp, ppoż. i ochrony środowiska w Zakładzie,
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych bhp,
  • przestrzeganie zasad i przepisów z zakresu BHP, instrukcji stanowiskowych, instrukcji ppoż,
  • organizowanie pomiarów i udział w procesach badań czynników szkodliwych dla zdrowia,
  • prowadzenie doradztwa w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa,
  • rozwijanie metod i narzędzi redukujących liczbę zdarzeń potencjalnie-wypadkowych, kreowanie kultury wzajemnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo i higienę pracy.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe w zakresie BHP,
  • uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej,​
  • dobra znajomość obowiązujących przepisów w zakresie bhp i ppoż.,
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie na stanowisku BHP w firmie produkcyjnej.

Oferujemy

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia doskonalące,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • ciekawą i dynamniczną pracę.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.