Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inżynier budowy ds. sanitarnych

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 87106 Data publikacji: 30 września 2022 Lokalizacja: Olsztyn - Warmińsko-mazurskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • koordynacja robót na budowie w zakresie sieci sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP,
  • kontrola kosztów i rozwiązań projektowych,
  • kontraktacja robót sanitarnych,
  • zamówienia materiałów, sprzętu i usług,
  • odbiory robót od Podwykonawców,
  • realizacja zaleceń nadzoru,
  • przygotowywanie protokołów płatności,
  • przedmiarowanie robót sanitarnych,
  • tworzenie korespondencji do Podwykonawców,
  • nadzór nad terminem realizacji prac przez podwykonawców,
  • zgłaszanie i nadzór nad badaniami gruntu pod sieci sanitarne,
  • uzupełnianie raportów progresowych.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe - inż./mgr, preferowany kierunek budownictwo/inżynieria środowiska
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość dokumentacji technicznej oraz przepisów prawa budowlanego,
  • znajomość obsługi komputera -  pakiet MS Office, oprogramowanie CAD oraz programy kosztorysowe,
  • znajomość rynku budowlanego w zakresie producentów/dostawców materiałów i usługodawców/podwykonawców oraz poziomów cenowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia do pracy,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej oraz Karty MultiSport.

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.