Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Inżynier budowy (dział Wycen)

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 98383 Data publikacji: 16 maja 2023 Lokalizacja: Siedlce - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynacja robót elektrycznych na realizowanych kontraktach,
  • przygotowywanie zestawień i zamówień materiałów​,
  • weryfikacja i znajomość dokumentacji techniczno-kosztorysowej​
  • udział w przygotowaniu szczegółowych harmonogramów prac podwykonawców oraz koordynację ich prac,
  • przygotowanie ofert, kosztorysów przetargowych – kalkulacja kosztów i cen  (hotele, biurowce, budynki użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe, hale magazynowe, instalacje OZE),
  • weryfikacja kompletności dokumentacji przetargowej,
  • krytyczna analiza otrzymanych przedmiarów robót budowlanych,
  • udział w negocjacjach techniczno-handlowych z Inwestorami i Podwykonawcami,
  • sporządzanie zapytań ofertowych oraz weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców oraz dostawców.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji elektrycznych lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • podstawowa umiejętność kosztorysowania,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i koordynacyjnych.

Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.