Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Kierownik Projektu

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 63713 Data publikacji: 09 czerwca 2021 Lokalizacja: Jedlicze - Podkarpackie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa, Ekoprojekt, ekologia przemysłowa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie korespondencji z Klientami, udział w spotkaniach i naradach,
  • Opracowanie schematu organizacyjnego projektu, biorąc pod uwagę zakres umowy i wymagania klienta, podział zadań na projekcie,
  • Kierowanie zespołem,
  • Udział w opracowaniu harmonogramu realizacji projektu oraz jego aktualizacja i nadzorowanie,
  • Udział w opracowaniu niezbędnych dla realizacji projektu dokumentów i procedur,
  • Udział w wyborze podwykonawców (negocjacje umów i zleceń) oraz nadzorowanie wykonania prac przez podwykonawców,
  • Opracowanie preliminarza projektu i planów zakupów, nadzorowanie realizacji,
  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentów stanowiących podstawę do fakturowania, rozliczanie projektów.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy na projektach krajowych i zagranicznych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami (najlepiej w branży rafineryjno-petrochemicznej),
  • Umiejętność koordynowania działań wieloosobowego zespołu,
  • Zdolności planistyczne i analityczne,
  • duża komunikatywność i zdolności negocjacyjne,
  • Systematyczność i mocne zorientowanie na osiąganie celów,

Oferujemy

To oferujemy:
  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • Przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • Ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • Dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie).

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.