Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Kierownik robót

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 61008 Data publikacji: 01 marca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Za co będziesz m.in. odpowiedzialny/a:

  • nadzór nad poprawnością rozwiązań technicznych tworzonych koncepcji, projektów i innych opracowań realizowanych przez biura projektowe dla realizowanego zakresu prac,
  • sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji technicznych otrzymanych do realizacji,
  • nadzór nad realizacją prac prowadzonych na budowie siłami własnymi oraz przez podwykonawców,
  • odbiór prac realizowanych przez podwykonawców,
  • nadzór bezpośredni nad pracownikami produkcyjnymi,
  • zapewnienie bezpieczeństwa pracy na podległych zakresach robót,
  • kontrola jakości, terminowości oraz zgodności wykonania robót z dokumentacją techniczną i wymaganiami Klienta, ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu.

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia inżynierskiego budowlanego, mechanicznego lub energetycznego,
  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości obowiązujących przepisów prawa budowlanego i/lub energetycznego,
  • posiadania umiejętności koordynowania, delegowania i egzekwowania zadań, zarządzania w procesie inwestycyjnym,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • mile widziane uprawnienia budowlane (konstrukcyjno-budowlane)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego, i/lub niemieckiego i/lub francuskiego,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • nastawienia na realizację celów.

Oferujemy

Zapewniamy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • dofinansowanie do letniego wypoczynku,
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do PPK,
  • nowoczesne narzędzia do pracy.

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.