Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Kierownik robót (branża elektryczna,budowlana, sanitarna )

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 98221 Data publikacji: 12 maja 2023 Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków, Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją prac na budowie,
  • sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad poprawnością rozwiązań technicznych tworzonych koncepcji, projektów i innych opracowań,
  • sprawdzanie kosztorysów i rozliczanie podwykonawców,
  • nadzór nad pracami projektowymi, kontraktacją, terminowością dostaw,
  • nadzór i odbiór prac od podwykonawców,
  • kontrola jakości, terminowości oraz zgodności wykonania z dokumentacją nadzorowanych prac.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • posiadanych uprawnień budowlanych specjalistycznych do wykonywanego zawodu,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomości obsługi komputera - MS Office, MS Project, AutoCad,
  • gotowości do pracy w delegacji na projektach zlokalizowanych w całej Polsce,
  • umiejętności rozwiązywania problemów technicznych i koordynacyjnych, zorientowania na rezultaty i wyniki pracy,
  • dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności zarządzania czasem pracy zespołu.

Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.