Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Kierownik robót ds. instalacji fotowoltaicznych

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 86555 Data publikacji: 20 września 2022 Lokalizacja: Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Projekty realizowane na terenie całej Polski.

Twój zakres obowiązków:

  • nadzorowanie inwestycji budowy instalacji PV (od 1MW do 100MW) pod względem jakości i poprawności realizacji montażu, a także nad terminowością zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • zarządzanie pracą podległych podwykonawców,
  • analiza i weryfikacja rozwiązań technicznych zastosowanych w projektach instalacji fotowoltaicznych,
  • usprawnienie i rozwijanie standardów montaży oraz ich implementacja u instalatorów,
  • kontrola poprawności i kompletności dokumentacji odbiorowej.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w realizacji inwestycji z zakresu budowy farm PV, branży OZE,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych PV,
  • znajomość procedur i schematów realizacji projektów PV,
  • znajomość obsługi komputera - MS Office, MS Project, AutoCad,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i koordynacyjnych, zorientowanie na rezultaty i wyniki pracy,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzania czasem pracy zespołu,
  • gotowość do pracy w delegacji na projektach zlokalizowanych w całej Polsce.

Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.