Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Kierownik robót ds. sieci i instalacji ciepłowniczych

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 81838 Data publikacji: 24 czerwca 2022 Lokalizacja: Siechnice - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Energia: Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • praca na budowie Elektrociepłowni gazo-parowej w Siechnicach
  • pełnienie samodzielnej funkcji technicznej Kierownika Budowy/Robót w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, usługodawców i firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z zasadami panującymi w Organizacji i ustalonym systemem jakości,
  • nadzór i kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami odrębnymi, wymaganiami Zamawiającego, normami oraz budżetem i harmonogramem realizacji budowy,
  • szczegółowe ustalanie harmonogramu wykonywania poszczególnych robót i dostaw materiałów na teren budowy, raportowanie wykonywanych zadań, nadzór nad terminową realizacją zamówień, planowanie kosztów realizacji budowy i bieżąca kontrola nad nimi,
  • sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także opracowanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Zamawiającego dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy,
  • bieżąca współpraca z przedstawicielami Zamawiającego, nadzorem projektowym, przedstawicielami podwykonawców i organami nadzoru administracji publicznej,
  • pozyskiwanie usługodawców i podwykonawców robót dla realizowanych budów,
  • udział w opracowaniu harmonogramów, budżetów, ofert, zleceń i umów.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji ciepłowniczych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Kierownika Budowy/Robót budowlanych (wskazane doświadczenie w pełnieniu funkcji jako Kierownik Budowy/Robót budowlanych na obiektach infrastruktury elektroenergetycznej/przesyłowej lub obiektach przemysłowych),
  • wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu przepisów i wymogów BHP na budowie,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski, prawo jazdy kat. B.,
  • samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy.
  • dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programów kosztorysowych oraz programów typu CAD,
  • znajomość języka angielskiego,
  • ukończone kursy lub studia w zakresie zarządzania projektami – mile widziane.

Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.