Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Laborant/ka

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 81153 Data publikacji: 08 czerwca 2022 Lokalizacja: Siedlce - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Badania naukowe

Opis stanowiska

Umowa o pracę na zastępstwo
Twój zakres obowiązków:
  • pobieranie próbek do analiz,
  • wykonywanie analiz chemicznych zgonie z harmonogramem prac laboratorium,
  • dokonanie obliczeń wyników analiz chemicznych,
  • odnotowywanie wyników w formie zapisów jakości,
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe o profilu chemicznym,
  • systematyczność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych
    obowiązków,
  • zaangażowanie – dążenie do najwyższej jakości pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie na wymienionym stanowisku.

Oferujemy

To oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.