Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Monter instalacji sanitarnych

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 99355 Data publikacji: 05 czerwca 2023 Lokalizacja: Lublin - Lubelskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Lokalizacja miejsca pracy : budowy INSTAL-LUBLIN

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie robót budowlanych towarzyszących wykonaniu instalacji sanitarnych
  • montowanie instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych
  • montowanie instalacji grzewczych centralnego ogrzewania wodnego i parowego oraz ciepłej wody
  • montowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • wykonywanie instalacji grzewczych z pompą ciepła
  • wykonywanie napraw, konserwacji i regulowanie instalacji sanitarnych

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – zawodowe lub średnie
  • doświadczenie na stanowisku montera instalacji sanitarnych lub pokrewnych mile widziane
  • inicjatywa w działaniu i rozwiązywaniu bieżących problemów
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień.

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.