Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. ofertowania

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 63897 Data publikacji: 09 czerwca 2021 Lokalizacja: Jedlicze - Podkarpackie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • Kontakt z Klientami w zakresie otrzymanych zapytań ofertowych,
  • Analiza wymagań ofertowych,
  • Opracowywanie ofert na potrzeby pozyskania zamówień,
  • Kalkulacja kosztów bezpośrednich i pośrednich celem wyliczenia wartości prac,
  • Opracowywanie treści ofert i przekazywanie do klientów.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Wykształcenia wyższego w zakresie: mechanika/ energetyka,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji ofertowej będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności czytania oraz analizy projektu,
  • Umiejętności pracy w zespole i organizacji pracy własnej.

Oferujemy

To oferujemy:
  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • Przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • Ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • Dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie).

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.