Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. szkoleń BHP/ Specjalista ds. BHP

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 61072 Data publikacji: 09 czerwca 2021 Lokalizacja: Płock - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Za co będziesz m.in. odpowiedzialny/a:
  • Wykonywanie obowiązków Specjalisty ds. BHP zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r w sprawie służby BHP,
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń wstępnych ogólnych, okresowych z zakresu BHP dla wszystkich grup zawodowych,
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przez wszystkich pracowników zasad i przepisów bhp , p.poż, oś na terenie realizacji prac, ze szczególnym uwzględnieniem prac szczególnie niebezpiecznych,
  • Przygotowanie niezbędnych pomocy i materiałów dydaktycznych,
  • Opracowanie i prowadzenie dokumentacji przeprowadzanych szkoleń,
  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji z zakresu BHP w spółce,
  • Czynne uczestnictwo w nadzorowaniu przebiegu realizacji prac zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania

Czego oczekujemy:
  • Gotowości do wyjazdów służbowych,
  • Uprawnień specjalisty ds. BHP zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r w sprawie służby BHP,
  • Wykształcenia wyższego ew. studia podyplomowe z zakresu BHP,
  • Znajomości przepisów BHP i ochrony ppoż. i umiejętności zastosowania ich w praktyce,
  • Mrzygotowania dydaktycznego i predyspozycji do prowadzenia szkoleń w zakresie BHP,
  • Ile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie prowadzącej działalność budowlano produkcyjną,
  • Dyspozycyjności,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętności szybkiego reagowania na pojawiające się zagrożenia i sytuacje niebezpieczne,
  • Chęci do pracy i zaangażowania w realizację stawianych celów,
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Zapewniamy:
  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • Przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • Ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • Dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS).

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.