Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. elektrycznych

Pracodawca: Polpharma Biologics Group Numer referencyjny: 48332 Data publikacji: 29 listopada 2021 Lokalizacja: Duchnice - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

  • Terminowe opiniowanie projektów branży elektrycznej i niskich prądów względem Wymagań Użytkownika.
  • Inicjatywa w proponowaniu rozwiązań projektowych i rozwiązywaniu problemów technicznych w istniejących instalacjach elektrycznych i niskoprądowych w Duchnicach.
  • Udział w koordynacji prac z generalnym wykonawcą.
  • Udział w odbiorach branży elektrycznej i niskich prądów na zgodności z przepisami oraz normami technicznymi.
  • Przegląd dokumentacji powykonawczej pod względem zgodności ze stanem faktycznym.
  • Bieżące dostarczanie przełożonemu i/lub odpowiednim osobom raportów z prowadzonych działań,
  • Współpraca ze wszystkimi działami w PBW jak również z przedstawicielami Firm Zewnętrznych,
  • Wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych i tytuł magistra,
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją. Decyzyjność.
  • Doświadczenie w projektowaniu, koordynowaniu, odbiorach prac instalacji elektrycznych i/lub niskich prądów w branży farmaceutycznej.
  • Umiejętności: dobrej organizacja pracy, samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej komunikacji, współpracy w zespole i otwartość na nowe zadania
  • Posługiwanie się językiem polskim i angielskim w mowie i piśmie.
  • Znajomość pakietu  MS Office.
  • Znajomosć Autocad.

Oferujemy

  • Sprzęt niezbędny do pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez Agencję Pracy Tymczasowej: pracę na okres 6 miesięcy z możliwością ewentualnego przedłużenia
  • Pracę w elastycznych godzinach, od poniedziałku do piątku w wymiarze pełnego etatu, w większości wykonywaną zdalnie
  • Przeszkolenie w zakresie procedur

Polpharma Biologics Group

Operator techniczny bierze udział w procesie utrzymania w sprawności technicznej systemów i urządzeń technologicznych