Więcej  ›
25.06.2024 25 czerwca 2024

Elektromechanik

Pracodawca: Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Numer referencyjny: 207522 Data publikacji: 20 maja 2024 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Twoje Zadania:

  • przeprowadzanie operacji montażu elektrycznego poszczególnych części w zespoły oraz zespołów w gotowe wyroby zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną;
  • terminowa i jakościowa realizacja wyznaczonych zadań;
  • wypełnianie dokumentacji w procesie produkcyjnym zgodnie z zaleceniami instrukcji i procedur;
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych;
  • dbanie o stan powierzonych narzędzi, sprzętu i urządzeń.
  • wykrywanie i usuwanie przyczyn wadliwej pracy w budowanych układach za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych.

Wymagania

Nasze Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe (elektromechanik, elektryk);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność czytania rysunku konstrukcyjnego oraz schematów elektrycznych;
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu technik montażu zespołów elektrycznych i elektronicznych;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie oraz chęć uczenia się;
  • dokładność i precyzja oraz samodzielność w działaniu.

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP G1
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz platformowego;
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic ogólnego przeznaczenia.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • stałe godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
  • dofinasowania do studiów wyższych i podyplomowych;
  • adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
  • ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych w PZU;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • karty Medicover Sport;
  • pracownicze plany kapitałowe w PKO TFI;
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • wypoczynku urlopowego;
    • dofinasowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • imprez kulturalno-oświatowych;
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.